Филип Кръстев отбеляза първия си гол за елитния нидерландски Камбуур. Младежкият

...

Филип Кръстев с първи гол за Камбуур

Филип Кръстев означи първия си гол за елитния нидерландски Камбуур.

Младежкият национал осъществя при успеха с 4:0 над Хееренвеен в контрола. Българинът игра цялостен мач и вкара четвъртия гол в 75-ата минута с удар с левия крайник след центриране от ъглов удар.

Старши треньорът на " жълто-сините " Хенк де Йонг пусна футболистите, които не играха при успеха над Го Ахед Ийгълс с 5:2 на 11 септемвир или влязоха като запаси. Тогава Кръстев дебютира за Камбур, влизайки в 80-ата минута, откакто бе направил единствено една подготовка с съотборниците си.

Юношата на Славия играе в Камбуур чартърен от белгийския Ломел.

За Хееренвеен цялостен мач игра и различен юношески национал - Станислав Шопов.
Източник: bnr.bg